سوپر کا نمایش بزرگتر

سوپر کا

Swiss Grow

محصول جدید

28 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

اطلاعات بیشتر

                                   w/w             w/v                g/lt

فسفر :                        5 %             95/7 %             95/7

پتاسیم :                   40 %            60/63 %            60/63

وزن مخصوص: 67/1

سوپر کا محصولی ویژه با درصد بسیار بالای پتاسیم می باشد. فسفر موجود در آن از منبع اسید فسفرو می باشد که باعث افزایش پایداری و جذب این محصول می گردد. همچنین این محصول دارای کلات آهن محصولEDTA  می باشد که باعث تقویت رنگ میوه در طول مدت رسیدن آن می شود.

باعث افزایش استحکام و رشد و نمو بافت ها می شود. از رشد رویشی بیش از حد جلوگیری می کند.

سوپر کا بهترین راه حل برای تشدید رنگ میوه و تقویت کیفیت محصولات می باشد(میزان ماده خشک، استحکام، میزان قند، ماندگاری). سوپر کا تامین کننده کربن آلی محصولات می باشد که از اسید فرمیک مشتق شده و در این فرمولاسیون با پتاسیم تشکیل نمک می دهد و در تولید کربو هیدرات ها مانند قند و غیره نقش ایفا می کند. باعث تقویت تولید ماده خشک و در پی آن افزایش وزن مخصوص میوه می گردد و همچنین باعث تحریک بافت های رویشی و میوه ها جهت رسیدن می شود.

روش و میزان مصرف:

درختان میوه(هلو، زردآلو، آلو، گیلاس، گلابی، مرکبات، انگور، میوه های استوایی): به صورت محلولپاش در دوره پایانی رشد میوه و زمان تغییر رنگ میوه، تکرار 2- 3 مرتبه با میزان مصرف 3 لیتر در هکتارمی باشد.

صیفیجات ( گوجه فرنگی، طالبی، خربزه، هندوانه، سیب زمینی): به صورت محلولپاشی در زمان رسیدن میوه ها با تکرار 2-3 مرتبه با میزان مصرف 3-4 لیتر در هکتار می باشد.

گلکاری و گیاهان زینتی: به صورت محلولپاش در دوره قبل از غنچه دهی و گلدهی با میزان مصرف 150 -200سی سی در 100 لیتر آب می باشد.

گیاهان صنعتی: به صورت محلولپاش و با میزان مصرف 5-4 لیتر در کل دوره رشد با تکرار 3-2 مرتبه می باشد.

سوپر کا را همچنین می توان به صورت کودآبیاری مصرف نمود در همان دوره های زمانی ذکر شده با میزان مصرف 25 - 50 لیتر در هکتار

قابلیت اختلاط: می توان با فرمولاسیون های معمول به صورت مخلوط مصرف نمود اما توصیه می شود جهت احتیاط در اندازه کوچک مورد آزمایش قرار گیرد.

بسته بندی: 1 لیتر، 5 لیتر، 10 و 20 لیتر